Chcete uzdravit svá střeva pomocí Specifické sacharidové diety,
ale nevíte, jak na to?

 • Jste zmatení ze všech těch informací okolo diety a NEVÍTE, JAK ZAČÍT?
 • Možná hledáte někoho, kdo také před časem začínal a udělal CHYBY. Takové, ze kterých Vy se teď MŮŽETE POUČIT a neopakovat je.
 • Nebo Vás možná děsí představa běžného života s dietou? Jak CESTOVAT, Jak se připravit na SPOLEČENSKÉ AKCE, Jak VAŘIT EFEKTIVNĚ?
 • Dokonce možná přemýšlíte, jaký vliv na uzdravení má Vaše PSYCHIKA.

Já si začátky s dietou prošla...

     Živě si pamatuji ten STRACH. Strach, abych si ještě víc neublížila dietou, kterou nezná nikdo v mém okolí a která se zdá být velmi restriktivní.  V mých začátcích s SCD jsem byla v aktivní fázi zánětlivého onemocnění tlustého střeva – krvácela jsem, měla jsem průjmy a velké bolesti.

     Pak jsem ale objevila skupinu lidí, kteří byli ochotní se mnou sdílet své úspěchy s dietou. Ale hlavně mi byli k dispozici, když jsem si nevěděla rady. A POMOHLI MI…

… A díky tomu vím, jak blahodárné může být setkání s někým, kdo má informace k tématům, které se v začátcích vynořují.

NE TEORIE, ALE ZKUŠENOSTI

Má témata v žačátcích byla převážně tato:

 • Naučila jsem se číst správně potravinové štítky na potravinách
 • Pochopila jsem, jak Specifická sacharidová dieta funguje
 • Přestala jsem se bát společenských akcí
 • Přestala jsem se bát  navštěvovat restaurace
 • Našla jsem způsoby, jak cestovat pravidelně, a to i do zahraničí
 • Pochopila jsem význam práce s psychikou
 • Přestala jsem dělat chyby, které mě brzdily
 • a HLAVNĚ – PŘESTALA JSEM POCIŤOVAT PŘÍZNAKY ULCEROZNÍ KOLITIDY

A TO JE DŮVOD, PROČ JSEM SEPSALA EBOOK.

Aby Vám pomohl v prvních krůčcích s dietou a aby Vás podpořil na Vaší cestě. Nemusíte totiž opakovat mé chyby a můžete vykročit na svou cestu k uzdravení mnohem svižněji. Držím Vám palce.

S čím Vám můj eBook pomůže:

Jak začít s SCD

Při Specifické sacharidové dietě není vhodné jíst ze startu všechny z povolených potravin. Proces, který vede k uzdravováníé střevní sliznice, má jasné zákonitosti, které jsou popsány v eBooku.

Na co si dát pozor

I já jsem ze startu udělala několik chyb, které moji cestu prodloužily. Sepsala jsem ty nejvýznamnější, abyste se z nich mohli poučit a neopakovat je.

Jak žít s SCD

Jak číst potravinové štítky, jak se vypořádat s cestováním nebo sociálním tlakem. A ještě mnohem víc...

Nahlédněte do obsahu a vybraných textů:

Představte si sami sebe, jak  OPĚT ŽIJETE NAPLNO!

Vaše zdravotní problémy Vás neomezují. Cestujete, setkáváte se s lidmi a nevolíte svůj program podle dostupnosti WC.

A tohle všechno je možné. Prošla jsem tím stejně, jako tím možná teď procházíte Vy. A své zkušenosti jsem sepsala v eBooku, který si teď můžete koupit.

V eBooku je 10 kapitol na 53 stranách, vč. 2 bonusových příloh. V textu najdete teorii, ale hlavně spoustu informací z mojí praxe s dietou. Vše jsem si odžila a vyzkoušela.

A to vše za cenu

499 Kč

Neplatíte za teorii, ale kupujete si mé zkušenosti.

BONUSY, které získáte s eBookem

Potravinový deník

Vzor pro zápisky o konzumovaných potravinách, abyste poznali, jaký přístup funguje ve Vašem konkrétním případě nejlépe.  Potravinový deník je základním pomocníkem v prvních fázích stravování podle Specifické sacharidové diety.        

BONUS

Seznam povolených potravin

Nejběžnější potraviny seřazené abecedně, pro Vaši snadnou orientaci v prvních krocích se Specifickou sacharidovou dietou.

BONUS

Reference

"Ač se zajímám o výživu již dlouhá léta, o SCD jsem toho příliš nevěděla. Jančin eBook mě tak zasvětil do dané problematiky a vybavil všemi důležitými informacemi. Co bych na eBooku vyzdvihla, je jeho praktičnost. Znát teorii je jedna věc, ale vědět, jak ji efektivně aplikovat v běžném životě, je druhá. Oceňuji Jančiny tipy, jak zvládat SCD během cestování, na oslavách a v jiných "krizových" situacích tak, aby se člověk dobře najedl a vyhnul se případnému nedorozumění a nepříjemnostem. Také chválím přiložené přehledné tabulky s povolenými a zakázanými potravinami, díky kterým jsem se v SCD poměrně rychle zorientovala."
Michaela Šebáková
"Kniha přináší srozumitelnou informaci o tom, co to je SCD dieta a jak je důležité je ji dodržovat tak, aby fungovala. Autorka radí, jak se zorientovat ve výběru potravin, jak číst etiketu, např. určit množství jednoduchých cukrů, jak zvládat návštěvy, restaurace nebo cestováni. Také slibuje pomoc při řešení krizí, do kterých se na dietě můžete dostat. Zdůrazňuje, jak je důležité i pracovat s naší psychikou."
Petra Hromková